00:41
03:01

DJ na wesele Lublin

DJ na wesele Lublin

To … DJ Mayday! Swoje robi najlepiej 🙂 One Man Band. Muzyk, wodzirej, akordeonista w jednym!

Potrzebujecie profesjonalnej obsługi muzycznej na wesele?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji w najważniejszym dniu w życiu! (Przed tym dniem i po nim również 🙂 ). Grupa MAYDAY to zespół muzyczny, wodzirej oraz DJ na wesele. Jesteśmy w pełni wyposażeni w cały sprzęt i gadżety niezbędne do przeprowadzenia niezapomnianej zabawy weselnej. Poprowadzimy dla Was zabawę na twoim weselu, byście wy mogli skupić się na najważniejszym – na sobie. Często towarzyszy nam skrzypek lub/i saksofonistka

DJ na wesele Lublin – gwarancja dobrej zabawy

Sprawdzony zespół muzyczny, no i DJ, to jeden z najważniejszych warunków wesela, które na długo pozostanie w pamięci waszej i waszych gości.

Dostosowujemy repertuar do gości weselnych oraz do momentu imprezy. Puszczamy zarówno spokojniejsze “kawałki” jak i takie, przy których nogi same wywijają żwawo na parkiecie.

Wodzirej na wesele

Oferujemy również usługi doświadczonego wodzireja. Jego zadaniem będzie upewnić się, że każdy uczestnik wesela – na czele z wami – będzie świetnie się bawił. Nawet ci nietańczący goście 🙂

Wodzirej przede wszystkim dobierze zabawne, ale pozostające w dobrym guście zabawy. Dzięki nim razem bawić będą się starsi i młodsi, a od stolika z weselną wódką odejdą nawet najbardziej doświadczeni w alkoholowych degustacjach wujkowie.

DJ na wesele Lublin – co otrzymasz w naszej ofercie?

Przede wszystkim dostosujemy się do Waszych życzeń. Chętnie podzielimy się swoimi sugestiami i doświadczeniem, natomiast ostateczne słowo macie zawsze Wy. Zapewniamy:

 • repertuar przygotowany z myślą o każdym gościu – od młodych po starszych i od parkietowych wyjadaczy po niemrawych mruków 🙂
 • profesjonalna drużyna: DJ, wodzirej oraz zespół muzyczny;
 • czysty dźwięk oraz profesjonalne oświetlenie;
 • dekorację sali światłem;
 • mnogość zabaw i dodatkowych atrakcji.

Repertuar

Odnajdujemy się w każdym klimacie muzycznym. Zagramy muzykę, która porwie do tańca Waszych gości. Nie zabraknie zarówno złotych przebojów z niezapomnianych lat 80, 90 i 2000-cznych, jak i hity królujące na współczesnych listach przebojów.

Zagramy piosenki z najróżniejszych gatunków, by coś dla siebie znalazł każdy z gości. Nasi maestro zagrają i zaśpiewają niemalże wszystko. Z pełnym przekonaniem powtarzamy, że zapewnimy profesjonalną oprawę muzyczną każdej imprezy. Zaproponujemy repertuar piosenek i utworów, dzięki którym Wasza impreza weselna na długo zapisze się w pamięci gości. Oczywiście zagramy też wszystko, czego sobie zażyczycie. Macie pełną dowolność w proponowaniu utworów. W końcu to Wasza impreza.

Profesjonalny DJ na wesele Lublin

DJ z MAYDAY zadba o wyjątkową oprawę muzyczną wesela. Chcesz nas sprawdzić? W porządku! Zapraszamy na inne wesela, na których gramy – szczegóły po kontakcie z nami.

Nagłośnienie i oświetlenie

Nasza usługa muzycznej obsługi wesela jest w pełni kompleksowa. Dysponujemy zarówno kompletnym zestawem sprzętu nagłośnieniowego oraz zsynchronizowanym inteligentnie oświetleniem. Działamy na sprzęcie renomowanych marek jak np. Electro Voice, Soundcraft, Alesis, Roland i wielu innych. Spełnimy KAŻDĄ waszą zachciankę – choćbyśmy mieli zagrać w plenerze z własnym agregatem prądotwórczym 🙂

Wodzirej na wesele

Obsługa dobrego wodzireja na weselu to gwarancja tego, że nawet osoby z reguły wolące zmagania przy trunkach niż na parkiecie będą się dobrze bawić. Dobierzemy najlepsze zabawy (w dobrym guście) z myślą o wszystkich gościach. Oczywiście zadbamy o właściwe proporcje między muzyką, zabawami i przerwami 🙂

Tak, możecie sami wybrać zabawy na wesele. Przy czym niektóre odradzimy – najważniejsza jest dla nas dobra zabawa.

Dobry DJ na wesele Lublin – Warszawa – Polska

Gramy głównie na terenie Lublina i Warszawy, ale również na terenie całego powiatu mazowieckiego i lubelskiego. Nie jest jednak dla nas problemem, by zagrać w dowolnym miejscu w kraju.

Byliśmy już w wielu lubelskich i warszawskich restauracjach i lokalach o najróżniejszych warunkach akustycznych. Nic nas nie zaskoczy 🙂

Ile kosztuje DJ na wesele Lublin? Ile wodzirej? A ile cały zespół muzyczny?

Koszt wynajęcia nas na imprezę weselną zależy od kilku czynników:

 • wielkości imprezy
 • wybranych atrakcji
 • jakich członków zespołu sobie zażyczycie (dj? wodzirej? zespół?)

Wszystko jest do ustalenia. Zachęcamy do kontaktu! Zadzwoń lub napisz do nas, jeśli zainteresowaliśmy Cię usługą wynajmu DJ-a na wesele.

Zobacz również: DJ na studniówkę Lublin, grupa weselna Lublin

Najnowsze video
 • Dj Mayday / Wszystko+
 • DJ MAYDAY Event dla prawników
 • DJ LUBLIN Mayday NA 100DNIÓWKĘ NA WESELE
 • Dobry DJ MAYDAY
 • Mayday dj na wesele Lublin, Mayday dj na wesele Warszawa
 • DJ Wodzirej na wesele / One Man Band
 • Dj Wodzirej na studniówkę One Man Band
 • Dj na wesele Lublin Mayday Taniec w chmurach, Ciężki dym
Najnowsze galerie