Księga gości
17-10-2023 22:19
Razem z Żoną jesteśmy świeżo po Naszym Ślubie i zabawie weselnej z Maydayem w Chełmie. Współpraca z Panem Tomaszem Ipnarem i jego zespołem jest bardzo konkretna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za spełnienie Naszych próśb co do prowadzenia imprezy. Jeśli na wesele to tylko zespół Mayday !!! Kasia i Daniel z Chełma.
Daniel ( Chełm )
14-01-2023 15:16
MAYDAY to naprawdę profesjonaliści. Wokal, muzyka…prowadzenie- wszystko na najwyższym poziomie. Grali na naszym weselu, a później jeszcze na 3 kolejnych wśród naszych przyjaciół i rodziny. Zachwycili każdego! Co naprawdę jest niezwykłe! Polecamy serdecznie!
Sara i Jacek ( Warszawa )
03-11-2022 23:35
Zespół Mayday grał u mnie na weselu . Przyjęcie było na obrzeżach Lublina. Niesamowita atmosfera i pełen profesjonalizm! Dość powiedzieć, że część gości była przyjezdnych i dla nich na godzinę 4.00 zamówiony był autokar. Po przejechaniu 30 kilometrów goście ... przekonali kierowcę, żeby wracał na imprezę:-) "Takie wesele i ma nas nie być?" Wesele trwało do 6.30. Niezapomniane chwile i wrażenia, dzięki grupie muzycznej MAYDAY, których nie da się zapomnieć. Dziękuję i polecam !!!
Krzysztof ( Lublin )
03-11-2022 23:33
Gorąco polecamy zespół Mayday na wesele w Chełmie, który zadbał o wspaniałą oprawę naszego wesela. Muzyka i wokale na najwyższym poziomie. Sugestie wychodzące od prowadzącej Marysi co do przebiegu imprezy na 5+. Goście zachwyceni i wybawieni na maksa! Bardzo krótkie przerwy między setami. Super kontakt, wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jeszcze raz wielkie WOW :)
Justyna ( Zespół na wesele Mayday Chełm )
30-09-2022 20:14
U nas grał Mayday - pan Artur, pan Bartek i pani Marysia. Dziękujemy bardzo za świetną zabawę. Goście zadowoleni, wszyscy chwalili zespół. Krótkie przerwy i dużo biesiady tak jak chcieliśmy :) Dziękujemy!
Ewelina i Szymon ( Lublin )