Księga gości
01-10-2020 19:47
Miałam okazję poznać możliwości Zespołu Mayday z perspektywy świadkowej na weselu 5 września. Zabawa była fantastyczna, nogi same rwały się do tańca, biesiadne śpiewy wciągnęły wszystkich, ale gdy o 5 rano na naszą specjalną prośbę zagrali utwór absolutnie niewchodzący w weselny kanon, to zdobyli moje serce w pełni! Szczególne ukłony w kierunku Wokalistki - dawno nie słyszałam tak pięknego głosu o nieprzeciętnej barwie i gigantycznej skali :) Polecam każdemu, nawet niedowiarkom (takim jak do momentu poznania Zespołu byłam ja sama), którzy uważają, że istnieją utwory, których nie wolno coverować - gwarantuję, Mayday przekona Was, że się da! W imieniu Państwa Młodych dziękuję za wyborną zabawę do samego rana, ogromną wrażliwość muzyczną i wielką kulturę osobistą :)
Ola ( Warszawa )
01-10-2020 19:43
Najlepsze co mogło nas spotkać to właśnie MAYDAY. Całe Trio na czele z Tomaszem Ipnarem poprowadziło niezapomniane Wesele. Bardzo się cieszymy że zdecydowaliśmy się na tą Grupę Muzyczną. Od samego początku na wysokich obrotach w tym bardzo profesjonalnie i ze smakiem prowadzona zabawa. Gdy nadejdzie okazja do zorganizowania większej imprezy to bez zastanawiania wykręcimy numer do Tomasza Ipnara. Wokal i aranżacja muzyczna na najwyższym poziomie! Rodzina i Przyjaciele zachwyceni, Brawa Brawa Brawa. DziękujeMY bo z Wami się Uda'ło
Seweryn ( Warszawa )
01-10-2020 19:42
Nasze wesele 12.07.2020 było najlepszym weselem, na jakim byliśmy - I TO DZIĘKI WAM - Zespołowi MAYDAY!! Bawiliście gości do łez, nikt nie miał ochoty siadać, każdy tańczył, skakał, bawił się do woli! Repertuar - strzał w dziesiątkę! Goście byli zachwyceni!! :) P. S Tomasz - wrodzony talent!! :) Jeszcze raz dziękujemy!!! :)
Martyna ( Lublin )
15-09-2020 09:26
Dziękujemy jeszcze raz za super zabawę! Trzeba mieć talent, aby rozruszać tak małe wesela 👍🤵🏼👰🏼 dziękujemy jeszcze raz 😊
Magda ( Lublin )
15-09-2020 09:25
Dziekujemy bardzo serdecznie za piękną oprawę ślubu (w szczególności Pani Weronice za śpiew i grę na skrzypcach). Na weselu wszyscy bawili się świetnie przez dwa dni :) Z nimi naprawdę sie uda! Polecamy serdecznie i pozdrawiamy :)
Jarosław ( Lublin )