Zespół weselny Lublin, Warszawa

DJ na wesele Lublin

Na wesele w Lublinie warto wybrać DJ’a

Muzyka na wesele jest jednym z elementów najważniejszych imprezy. To od niej zależy, czy goście się będą dobrze bawić. Dlatego każda Para Młoda, po wybraniu dany ślubu oraz także Sali weselnej, stoi przed wyborem: zespół muzyczny czy DJ?

Szersze portfolio muzycznych utworów

Na pewno DJ daje nam o wiele więcej możliwości. DJ na wesele Lublin posiada na pewno dużo bardziej zróżnicowany repertuar muzyczny. Głównie dlatego, że ma po prostu większy wybór piosenek. Posiada bazę rozbudową, którą może rozbudować w razie potrzeby. Kiedyś DJ weselny był ograniczony swoją kolekcją kaset, płyt czy też płyt winylowych. Obecnie DJ’e korzystają z sieci oraz kanałów, z których odpłatnie można pobrać prawie każdy muzyczny utwór, który tylko wymarzy się Parze Młodej.

Większa różnorodność oraz większy wybór okazać się może także przydatne w drugiej połowie zabawy weselnej. Wówczas atmosfera się robi znacznie luźniejsza, a twarze weselsze. Alkohol znika z butelek, a goście podchodzą do DJ’a z prośbą o konkretne kawałki, które chcą zadedykować nowożeńcom. Dla DJ’a nie jest to żaden kłopot. Wybierając zespół muzyczny musimy się liczyć z tym, że nie zaśpiewa na zawołanie każdej z piosenek.

Niższa cena

Nie można także ukrywać tego, że cena również jest elementem, który wpływa znacząco na korzyść DJ’a weselnego. Kwoty czasami są nawet czterokrotnie niższe. Wynika to z tego, że DJ to jedna osoba. On zarówno puszcza piosenki, obsługuje sprzęt, jak i także spełnia funkcję wodzireja na wesel. W zespole są przynajmniej trzy osoby i każda otrzymuje konkretną kwotę. Stąd właśnie cena jest wyższa.

Koszt DJ’a na wesele Lublin

Cena wynajmu DJ’a na przyjęcie weselne zaczynają się od kilkuset złotych, a kończą się na kilku tysiącach. Jak widzimy widełki te cechują się sporą rozpiętością. Wynikają one przede wszystkim z doświadczenia DJ’a, posiadanego sprzętu oraz co najważniejsze popularności czy też renomy.

Mniej miejsca, mniej przerw

Wiemy doskonale, że każda sala weselna ma ograniczoną powierzchnię. Stoły weselne zajmują największą część powierzchni sali. Miejsca na scenę jest zdecydowanie mniej. W takiej sytuacji lepszym wyborem jest także DJ, który potrzebuje mało przestrzeni. W przypadku DJ’a nawet nie jest konieczne wynajęcie sceny czy też zaaranżowanie podestu. DJ jedynie potrzebuje miejsca na sprzęt oraz na krzesło, na którym spoczywa.

Dlaczego DJ na wesele w Lublinie?

Jeśli Parze Młodej zależy na znacznej częstotliwości piosenek oraz sporej dawce tanecznej zabawy, to pomyślmy właśnie nad DJ’em. Dlaczego? DJ na pewno nie potrzebuje tylu przerw, co muzyczny zespół. Puszczanie muzyki z komputera oraz głośników nie wymaga od niego tyle fizycznego wysiłku jak od kapeli. W zasadzie to wystarczy kilka krótkich przerw na toaletę i zjedzenie czegoś. Przy wyborze DJ’a na pewno goście zatańczą więcej razy.

Najważniejszy jest wybór DJ’a, który naprawdę powinien być z wysokiej półki. Dzięki temu zabawa będzie przednia, a wszyscy goście będą niezmiernie zadowoleni. Nie oszczędzajmy na nim, a zabawa będzie naprawdę świetna. Zależy nam na tym, że ma to być najpiękniejszy dzień w życiu.
   Blog