Zespół weselny Lublin, Warszawa

Czym się kierować przy wyborze DJ-a na studniówkę?

Dla każdego maturzysty studniówka to wyjątkowy moment. Dlatego pragną, by tego wieczoru wszystko było idealne, łącznie z oprawą muzyczną. Najczęściej wybór pada na DJ-a, ponieważ to właśnie on jest w stanie zapewnić bardzo zróżnicowany muzykę podczas jednej imprezy. Aby jednak studniówka była udana, potrzeba najlepszego DJ-a. I tutaj pojawia się pytanie – jak go wybrać? Czym się kierować przy wyborze DJ-a na studniówkę? Podpowiadamy!

Doświadczenie DJ-a

Niewątpliwie najważniejsze będzie określenie, czy mamy do czynienia z doświadczonym DJ na studniówkę, czy z osobą, która dopiero się uczy fachu. Oczywiście najlepsze wsparcie oferują doświadczone osoby, które już od pewnego czasu działają na rynku, czy mogą poszczycić się pewnymi sukcesami. Dlatego wybierając DJ-a, warto zweryfikować, z kim mamy do czynienia, ponieważ tylko w ten sposób mamy szansę świetnie bawić się na studniówce.

Oferta DJ-a

Istotne znaczenie ma również oferta DJ-a. Dlatego, gdy będziemy na etapie wyboru, to zawsze warto się z nią dokładnie zapoznać. Najważniejsze jest to, czy dj na studniówkę zapewni zróżnicowaną muzykę, czy też nie. Profesjonalista jest w stanie zagrać praktycznie wszystko, bo korzysta z bardzo dobrze rozbudowanej biblioteki muzycznej. Nie zapominajmy również o ustaleniu czasu pracy DJ-a, czyli tego, ile czasu będzie grał na studniówce, jak wyglądają przerwy i z jakiego sprzętu korzysta.

Cennik DJ-a

Koszty DJ-a spadają na uczniów, a więc także na ich rodziców. Jeśli w takim razie chcemy, by ostateczny koszt studniówki, nie przekroczył ich możliwości finansowych, to warto także sprawdzić, jakie koszty wiążą się z usługami DJ-a. Jest to bardzo proste, zwłaszcza że praktycznie każdy DJ z góry podaje swój cennik.

Na pewno uda się uniknąć nadwyżki kosztów, jeśli wybór padnie na najlepszego DJ-a, ponieważ to właśnie on stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających. Jeśli w takim razie postawimy na jego usługi, to możemy być pewni, że ostatecznie cennik będzie przystępny, a my nie będziemy musieli obawiać się wysokich kosztów, bo on ich nie nalicza.

Opinie innych klientów

Przed podpisaniem umowy warto jeszcze sprawdzić, jaką opinią cieszy się wybrany DJ wśród innych klientów. Z tym zadaniem nie będzie jednak żadnych trudności, zwłaszcza że do swojej dyspozycji mamy Internet, a wraz z nim miejsca, gdzie internauci chętnie dzielą się opiniami i doświadczeniami. W zebraniu cennych informacji może nam pomóc wyszukiwarka internetowa, czy nawet tematyczne fora internetowe.

Jednak to dopiero początek, ponieważ w określeniu, czy wybrany przez nas DJ cieszy się dobrą opinią, czy też nie, pomogą także najpopularniejsze media społecznościowe, a także grupy dyskusyjne, które działają na ich łamach. Nie sposób pominąć również tematycznych blogów, czy serwisów branżowych. Co ciekawe, na zbieranie opinii o DJ-u na studniówkę nie trzeba tracić wielu godzin. Już pięć lub dziesięć opinii wystarczy, byśmy ustalili, czy nasz wybór był dobry, czy też nie.
   Blog